Cumhuriyetimizin  92. yıldönümü  kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin 92. yıldönümü kutlu olsun.

Tarih 28 Ekim 2015, 20:07 Editör Özgür PAZARLI

Sevinç ve coşkuyla kutladığımız ve büyük milletimizin tarihteki en parlak başarılarından biri olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. Yılını kutluyoruz.

Sevinç ve coşkuyla kutladığımız ve büyük milletimizin tarihteki en parlak başarılarından biri olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. Yılını kutluyoruz.

           Bu büyük günde Cumhuriyetimizin kurucusu büyük Atatürk ve kahraman silah arkadaşlarını ,kanlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi milletçe sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

        Bağımsız ve hür yasama arzusuyla, her türlü yokluk ve zorluğa rağmen büyük bir inanç ve iman gücüyle elde edilen bu zaferi sürekli kılmak isteyen; milletimizi bu mücadeleye götüren insanları ve zafere kadar geçen süreci çok iyi bilen, hedefi en baştan tam bağımsızlık ve çağdaş uygarlık seviyesini aşma olarak belirleyen Atatürk, bu hedeflere ancak, cumhuriyet ve demokrasi ile varılabileceğini görerek, Türk milletinin yaşamasının yalnız ve ancak hür ve bağımsız Türk devleti ile mümkün olacağına olan inancını ortaya koymuştur

Cumhuriyetimizin varlığını güçlü biçimde sürdürebilmesi için birey olarak da her vatandaşımızın üzerine belli bir sorumluluk düşmektedir. Bu sorumluluk, çocuklarımıza ve gençlerimize Cumhuriyet sevgisini aşılamak, değerlerinin ne anlama geldiğini ve kendilerine neler kazandırdığını açık biçimde anlatmaktır.

         İnsani değerlere önem veren, milletin kendi kendini yönettiği, hukukun üstünlüğüne dayalı, demokratik, laik bir yönetim şekli olan Cumhuriyetle birlikte her alanda büyük gelişmeler sağlanarak çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmada büyük mesafeler kat edilmiştir. Bir fazilet rejimi olan Cumhuriyet sayesinde bugün devletimiz dünyanın en güçlü ülkeleri arasındaki saygın yerini almıştır.  

         Bu duygu ve düşüncelerle tüm  halkımızın ve değerli meslektaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını bir kez daha kutluyor, sevgi ve selamlarımızı sunuyoruz.

 

 

Giresun Veteriner Hekimleri Odası Başkanlığı

 

Bu haber 1664 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haberler

DÜNYA VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ 2017

DÜNYA VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ 2017 Bu Yıl Dünya Veteriner Hekimler Günümüz 29 Nisan 2017 tarihinde kutlanacaktır.Bilindiği gibi Dünya Veteriner Hekiml...

TEK SAĞLIK

TEK SAĞLIK 3 KasımTek Sağlık Günü


Gelişmiş Arama
  •  
  •  
  •  
  • Bug?n haber eklenmedi.
  • Son 7 g?n haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

              

ANKET

Parakende et fiyatlarının düşmesi için ne yapılmalı ?Tüm Anketler

Reklam   -   İletişim   -   Kurumsal   -   Gizlilik İlkeleri
Tüm Hakları Saklıdır 2009-2010 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Yazılım : Mydesign Destekleyen : Giresun Haberci
RSS facebook twitter stumble